Künstler um 1900
2 jagdliche Motive, "erlegter Birkhahn" und "erlegte Ente", Öl auf Leinwand, je ca. 72,5 x 47,5 cm, gerahmt, Alters - spuren, Rahmenteile fehlen
04.07.2022 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Stříbro, umění, starožitnosti, nábytek |
Datum: | 04.07.2022 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |