Rudolf Stoitzner
(Wien 1873-1933) Blumenstillleben, signiert R. Stoitzner, Öl auf Leinwand, 50 x 40 cm, gerahmt,
04.07.2022 - 10:51
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Stoitzner
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Stříbro, umění, starožitnosti, nábytek |
Datum: | 04.07.2022 - 10:51 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |