Franz Hoffelner
(Wien 1875-1936) Wien VII, Ulrichshof, betitelt, signiert F. Hoffelner, Aquarell auf Papier, 25,5 x 20 cm, Passep., gerahmt,
04.07.2022 - 10:52
- Vyvolávací cena:
Franz Hoffelner
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Stříbro, umění, starožitnosti, nábytek |
Datum: | 04.07.2022 - 10:52 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 330,- -
Cena:
EUR 170,-