Künstler um 1900
, Innenhof eines Gutshofes", undeutlich signiert "Erw. Bendl ?", Aquarell auf Papier, ca. 18 x 23,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen
04.07.2022 - 10:42
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Stříbro, umění, starožitnosti, nábytek |
Datum: | 04.07.2022 - 10:42 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |