1. Hälfte 19. Jhdt.
Junges Paar, Öl auf Leinwand, 42 x 35 cm, gerahmt, beschädigt,
04.07.2022 - 10:03
- Vyvolávací cena:
1. Hälfte 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Stříbro, umění, starožitnosti, nábytek |
Datum: | 04.07.2022 - 10:03 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |