Künstler um 1800
Adlitzgraben(?) mit Wasserfall, Öl auf Papier auf Leinwand, 32 x 25 cm, gerahmt,
04.07.2022 - 10:03
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Künstler um 1800
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Stříbro, umění, starožitnosti, nábytek |
Datum: | 04.07.2022 - 10:03 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |