Künstler 19. Jhdt.
Junger Aristokrat, Öl auf Leinwand, 53 x 42 cm, Abblätterungen, Ochenaugenrahmen
04.07.2022 - 10:59
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Stříbro, umění, starožitnosti, nábytek |
Datum: | 04.07.2022 - 10:59 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |