Lina Krause
(Berlin 1857-1916), "Blumenstrauß in Vase", signiert "L. Krause", Öl auf Holz, ca. 42 x 32 cm, gerahmt
04.07.2022 - 11:01
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Lina Krause
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Stříbro, umění, starožitnosti, nábytek |
Datum: | 04.07.2022 - 11:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |