Eduard Zetsche
(Wien 1844-1927) Pratermotiv, signiert und datiert Ed. Zetsche (1)920, Aquarell auf Papier, 39 x 26 cm, vergl. gerahmt, Rahmen beschädigt,
04.07.2022 - 10:49
- Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Eduard Zetsche
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Stříbro, umění, starožitnosti, nábytek |
Datum: | 04.07.2022 - 10:49 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |