Künstler um 1900
, Innenhof, undeutlich signiert, datiert "(1)905, Aquarell auf Papier, ca. 23 x 17 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas abgerieben
04.07.2022 - 10:42
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Stříbro, umění, starožitnosti, nábytek |
Datum: | 04.07.2022 - 10:42 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |