Peter Robert Keil *
(Züllichau/Pommern 1942 geb.), ohne Titel , signiert, bezeichnet u. datiert "Keil, Berlin, (19)85", Acryl auf Hartfaserplatte, ca. 70 x 66 cm, ohne Rahmen, Randschäden
04.07.2022 - 10:43
- Vyvolávací cena:
Peter Robert Keil *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Stříbro, umění, starožitnosti, nábytek |
Datum: | 04.07.2022 - 10:43 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |