Skulptur "Italiener"
, um 1900, gebrannter, färbig staffierter Ton auf Holzsockel, H: ca. 58 cm, Altersspuren
04.07.2022 - 10:06
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Skulptur "Italiener"
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Stříbro, umění, starožitnosti, nábytek |
Datum: | 04.07.2022 - 10:06 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |