Täbriz ca. 157 x 103 cm,
Nordwestpersien (Iran), neuzeitlich, feiner Knüpfteppich auf Baumwollkette mit seiden Musterkonturen, 50 Radj-Qualität (ca. 510.000 Kn/qm, Gebetsteppich mit Ampel- und Säulendarstellung, ungebraucht.
11.01.2017 - 16:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Täbriz ca. 157 x 103 cm,
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 11.01.2017 - 16:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.12. - 11.01.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Položky z jiných aukcí
- F. X. Bergmann, Bronzefigur: Diana, Wien, um 1900
- Künstler 19. Jhdt.
- Altschliffdiamantsolitär ca. 0,60 ct