2 Aquarelle Künstler 20. Jhdt
"Stillleben und Landschaft", Aquarell auf Papier, Ausschnitt 47,5 x 30,5 cm und 33 x 43 cm, beide gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.07.2022 - 10:01
- Vyvolávací cena:
2 Aquarelle Künstler 20. Jhdt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.07.2022 - 10:01 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |