Arno Popotnig *
(Görtschach/Gailtal 1965 geb.)"Sproß", revers signiert, datiert 2000, Öl auf Leinwand, 180 x 59,5 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.07.2022 - 10:24
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Arno Popotnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.07.2022 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |