Altschliffbrillantsolitär ca. 0,35 ct
Rosegold Weißgold 585, RW 57, 3 gøg3
06.07.2022 - 10:52
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.07.2022 - 10:52 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |