Brillant Damenring
Gold 585, Brillanten, zus. 0,26 ct (graviert), Ringkopf Breite ca. 13 mm, RW 49, 9,4 g, Tragespurenøg9
14.07.2022 - 10:40
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 14.07.2022 - 10:40 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |