Künstler 19. Jhdt.
Hl. Nepumuk, Öl auf Leinwand, starke Kraklees, 163 x 90 cm, gerahmt, beschädigt,
18.07.2022 - 10:17
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.07.2022 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |