Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995). ohne Titel, siniert "R. Hausner", Druckgrafik, nummer 433 von 999 nummerierten Exemplaren, Bildausschnitt ca. 34 x 44 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
18.07.2022 - 10:50
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hausner *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.07.2022 - 10:50 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena: