Altschliffbrillantdamenring
Gold 585, Brillant ca. 0,30 ct RW 59, 2,5 g øG3
22.08.2022 - 15:06
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillantdamenring
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.08.2022 - 15:06 |
Místo konání aukce: | Graz |