Altschliffbrillantsolitär
Weißgold 585, Brillant ca. 0,25 ct, RW 55, 3,1 g øG3
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
22.08.2022 - 15:09
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillantsolitär
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.08.2022 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Graz |