Franz Hoffelner
(Wien 1875-1936) Dorflandschaft, signiert: F. Hoffelner, Öl auf Holz, ca. 30,5 x 40 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.08.2022 - 15:54
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Hoffelner
Aukce: | Bilder |
Datum: | 09.08.2022 - 15:54 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 330,- -
Cena:
EUR 170,-