Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Rodl, signiert: Ernst Balluf, betitelt, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 21 x 39 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.08.2022 - 16:32
- Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Ernst Balluf *
Aukce: | Bilder |
Datum: | 09.08.2022 - 16:32 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: