Dina Larot *
(Wien 1942 geb.), betitelt "Bea", signiert u. datiert, "Dina Larot 2017", schwarze Kreide, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 66 x 46 cm, Passepartout, verglast gerahmt
01.08.2022 - 11:02
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Dina Larot *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 01.08.2022 - 11:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |