Altschliffbrillantsolitär 0,44 ct
Weißgold 585, RW 56, 1,9 gøg2
18.08.2022 - 15:13
- Vyvolávací cena:
Weißgold 585, RW 56, 1,9 gøg2
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 18.08.2022 - 15:13 |
Prohlídka: | 28.07. - 17.08.2022 |