Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) Walter in Wien, Alexandra 19, monogrammiert unten rechts: O. L., Aquarell auf Papier, ca. 13 x 13 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
12.01.2017 - 14:42
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Oskar Laske *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 12.01.2017 - 14:42 |
Prohlídka: | 07.01. - 12.01.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: