Brillantring
Gold 750, ein Brillant ca. 0,15 ct, eine künstlich farbveränderte Kulturperle, RW 56,6,4 g, Tragespurenøg4
25.08.2022 - 10:13
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 25.08.2022 - 10:13 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 18.08. - 25.08.2022 |