Wolfgang Schaukal *
(Weißkirchen 1900-1981 Graz, Assistent von H. Boeckl, Akademie der Bild. Künste Wien) Weiblicher Rückenakt, Nachlassstempel, Öl/Leinwand doubliert, 40 x 42 cm, ungerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
29.08.2022 - 15:21
- Dosažená cena: **
EUR 900,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Wolfgang Schaukal *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 29.08.2022 - 15:21 |
Místo konání aukce: | Graz |