Paul Elsenwenger
(Goisern 1875-1950) Landschaft mit Bäumen und Büschen, signiert unten rechts: Paul Elsenwenger, Aquarell, Bildausschnitt ca. 17,5 x 25 cm, Passepartout, gerahmt
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
11.08.2022 - 15:20
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Paul Elsenwenger
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 11.08.2022 - 15:20 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: