Eduard Böhm
(Wien 1830-1890) "Partie aus der Steiermark", rückseitig alt betitelt, signiert E. Böhm, Öl auf Leinwand, 55 x 68 cm, gerahmt,(Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
22.09.2022 - 15:03
- Dosažená cena: **
EUR 2.070,-
- Cena:
EUR 2.070,-
Eduard Böhm
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 22.09.2022 - 15:03 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)