Gustav Zoula
, (Prag 1871-1915), "Eiger, Mönch u. Jungfrau" in den schweizer Alpen, signiert "Zoula Gustav", Öl auf Hartfaserplatte, ca. 94 x 125 cm, gerahmt
16.08.2022 - 10:10
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gustav Zoula
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 16.08.2022 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |