Altschliffdiamant Damenring zus. ca. 0,15 ct
Gold ca. 580, tlw. Silber kombiniert, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 60, 2,4 gøg2
11.08.2022 - 10:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 11.08.2022 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |