Brillantsolitär ca. 0,65 ct
Damenring, Weißgold 750, RW 50,5, 2,8 g, Stein locker, müsste nachgefasst werden øG3
11.08.2022 - 10:16
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Brillantsolitär ca. 0,65 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 11.08.2022 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |