Altschliffdiamantring
Gold 585, Altschliffdiamant ca. 0,20 ct, RW 53, österr. Amtspunze 1872-1922, 1,9 gøg2 Altschliffdiamant mit Oberflächenmerkmal
11.08.2022 - 10:24
- Vyvolávací cena:
Altschliffdiamantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 11.08.2022 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |