Brillantdamenring
Gold 585, 2 Altschliffbrillanten zusammen ca. 0,40 ct und einem Türkis, RW 54, 4,6 g øG3
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
16.01.2017 - 14:37
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillantdamenring
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.01.2017 - 14:37 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 02.01. - 12.01.2017 |