Brillant Damenring zus. ca. 0,45 ct
Weißgold 585, RW 55, 14,4 g, stärkere Gebrauchsspurenøg14
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
25.08.2022 - 10:19
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 25.08.2022 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |