Saphir Brillantring
Gold 585, zwei Brillanten, ein Saphir, RW 59 3,8 g, Farbstein etwas beriebenøG4
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
25.08.2022 - 10:31
- Vyvolávací cena:
Saphir Brillantring
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 25.08.2022 - 10:31 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |