Heinz Pinggera *
(Meran 1900 geb.), Bergmassiv mit See uns Bootshaus im Vordergrund, signiert "H. Pinggera", Öl auf Leinwand, ca. 74 x 101 cm, gerahmt
29.08.2022 - 10:20
- Vyvolávací cena:
Heinz Pinggera *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.08.2022 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |