Künstler 18. Jhdt.
Hl. Joseph, Öl auf Leinwand auf Holz, 66 x 42 cm, leicht beschädigt, gerahmt,
29.08.2022 - 10:20
- Vyvolávací cena:
Künstler 18. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.08.2022 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |