Fritz Paplham *
(Klosterneuburg 1888-1958 Wien), Gebirgsbauernhof, signiert "FR. Paplham", Öl auf Leinwand ca. 44 x 47 cm, gerahmt
29.08.2022 - 10:11
- Vyvolávací cena:
Fritz Paplham *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.08.2022 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |