Joseph Wilk
(Karlsbad 1872-1948 Walchsee) Dorflandschaft, signiert Jos. Wilk, Öl auf Leiwnand, 35 x 45 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt,
29.08.2022 - 10:24
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Joseph Wilk
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.08.2022 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |