Altschliffbrillantdamenring ca. 0,50 ct
Rosegold 585, Platinfassung, RW 57, 1. Drittel 20. Jhdt., 2,7 gøG3
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
07.09.2022 - 15:03
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.09.2022 - 15:03 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |