Steirischer Künstler
(20. Jahrhundert) Burgruine Gösting bei Graz, handsigniert K. Pistotnik, Öl auf Karton, Bildausschnitt 36 x 53 cm, in Profilholzrahmen, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.09.2022 - 15:14
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Steirischer Künstler
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.09.2022 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Graz |