Fuß-/Sockelbecher, 19./20. Jhdt.,
farbloses und urangrünes, dickwandiges Glas, beschliffene Wandungen, Höhen 13,5/ 10 cm, geringfügig bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.09.2022 - 15:04
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.09.2022 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Graz |