Leszek Piasecki *
(Lemberg 1928-1990) Troika im Winter, signiert: Piasecki, Öl auf Leinwand, ca. 76 x 107 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.09.2022 - 15:01
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Leszek Piasecki *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 13.09.2022 - 15:01 |
Místo konání aukce: | Linz |