Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Spielkarten: Canasta-Rummy, Bridge-Whist, auf der Innenseite des Umkartons handsigniert: Kumpf, datiert: 1997, gewidmet, originalverpackt, unbespielt, Edition Ernst Hilger, Wien, 1984, Karton ca. 13 x 10 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.09.2022 - 15:19
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 13.09.2022 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.200,-