Karl Mostböck *
(Grein a. d. Donau 1921-2013 Steyr) Fels-Landschaft, signiert: K. Mostböck, datiert: (19)85, betitelt, roter Signaturstempel, Aquarell auf festem Velin, ca. 39 x 28 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.09.2022 - 15:21
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Karl Mostböck *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 13.09.2022 - 15:21 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 340,-