Manfred Koechl *
(Amstetten 1956 geb.), "Kuss", rechts unten signiert "Koechl", Öl auf gelbem Papier, ca. 42,5 x 34,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Knickstellen
12.09.2022 - 10:06
- Vyvolávací cena:
Manfred Koechl *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 12.09.2022 - 10:06 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |