Charles Felix Edouard Deshay
(Toulon/Var 1831-1895) Kühe an der Tränke, signiert und datiert Ch. Deshayes 1888, Öl auf Leiwnand, 73 x 93 cm, gerahmt,
12.09.2022 - 10:17
- Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
Charles Felix Edouard Deshay
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 12.09.2022 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |