Alfred Hrdlicka *
![](https://www.dorotheum.com/typo3temp/assets/_processed_/4/6/csm_copyright-dummy_en_50c8912c05.webp)
(Vienna 1928-2009)
Untitled, signed, dated Hrdlicka 1972, pen, brush, ink on paper, sight area 42 x 28.8 cm, image size 24 x 20.5 cm, framed
Expert: Mag. Elke Königseder
Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358
elke.koenigseder@dorotheum.at
20.09.2022 - 16:18
- Odhadní cena:
-
EUR 1.800,- do EUR 2.600,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 1.700,-
Alfred Hrdlicka *
(Vienna 1928-2009)
Untitled, signed, dated Hrdlicka 1972, pen, brush, ink on paper, sight area 42 x 28.8 cm, image size 24 x 20.5 cm, framed
Expert: Mag. Elke Königseder
Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358
elke.koenigseder@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Rakouské současné a moderní umění |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 20.09.2022 - 16:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 14.09. - 20.09.2022 |
Další objekty umělce
-
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,-
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- Künstler Anfang 20. Jhdt.
- .gestempelt/Briefstück/*/(*) - Sammlung altd. Staaten mit Baden - Bayern - Oldenburg - Hamburg - Bremen -Württemberg etc.,
- ** - Österreich Nr.1097 G (1S Mariazell) Druck
- LKW "Opel Movano L2H1 2,3 CDTI 3,5 t. mit Kühlkofferaufbau",
- Zwei und ein Paar Cloisonné Vasen, China, 20. Jahrhundert